yeni yazı HERKEZİN OKUMASINI İSTERİM

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
muharrem
Yeni Üye
Yeni Üye

yeni yazı HERKEZİN OKUMASINI İSTERİM

Mesajgönderen muharrem » Cmt Oca 29, 2005 13:00 pm

Tarih: Cmt Oca 29, 2005 11:45 am Mesaj konusu: yeni yazı HERKEZİN OKUMASINI İSTERİM

--------------------------------------------------------------------------------

bak kerim delikanlılığı senden öğreniyoruz.varsın olsun biz senin kadar delikanlı olmayalım.seninle yaptığımız konuşmaları bilinç altında yaptım daha önceden yazdığım gibi sadece bi komplo o an numaraya getirip beni kandıracağını sandın asıl sen benim numaramı yedin senden ki şu anda değil hiç bir zaman özür dilemem. hala yazdıklarımı tehtit mi sanıyosun hayır sadece sohbet ama senin bu sitede işin olamaz. ben sen kadar delikanlı olmayayım.sen büyük ol. bilemiyorum şu an yazdıklarımı belki hala tehdit sanıyosun yanılıyosun sadece sohbet ve ikaz ediyorum.bi şey söylicem bize delikanlılık öğretirmisin. bak şimdi onuda belgeleyip bi zahmet gönderiver okuyayım.clup deki arkadaşlar delikanlı olmak isteyen kerimden ders alabilir ben ders aldım benim yazdığı yazıya göre bu kadarmış. kerrrriiiiimmmmm asıl ben seni öptüm mucuk mucuk :arrow:

:arrow: Bu mesaj moderatör tarafından düzeltilmiştir.
Barış Manço:Ahmak olmasaydı insan tüm zaferler dostça kazanılırdı

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Mesajgönderen Ser » Pzr Oca 30, 2005 23:48 pm

Mix BarışSeverler Club üyelerimizin yoğun şikayeti üzerine bu gereksiz tartışmaların uzamaması için topik kilitlenmiştir.

Sayın üyelerimiz, Burası BARIŞ MANÇO sitesidir. Lütfen kişisel hesaplarınızı sitemiz üzerinden yürütmeyiniz. Saygılarımızla...
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM