Manço Ailesine Başsağlığı Diliyoruz.

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
Ser
Admin
Admin
İletişim:

Manço Ailesine Başsağlığı Diliyoruz.

Mesajgönderen Ser » Cum Ara 24, 2004 22:48 pm

Sevgili BarışSeverler;

24.12.2004 tarihinde Sayın Savaş Manço'nun "Mix BarışSeverler Club Mail List"e gönderdiği üzücü haberi aynen aktarıyoruz.

Sevgili Dostlarim;

Melek torunumun daha 40'i çikmami$ken Istanbul'da ya$ayan agabeyim Oktay Kaan Manço'nun bugün vefat ettigini ögrendim. Tanri'dan artik ailemden uzun müddet ba$ka birisini katina çagirmamasini, agabeyimi Cennet'ine almasini, geride kalan bizler, sevenleri ve sevdiklerine sabir ve hepimize saglik vermesini dilerim.

Sava$ Manço

Bu üzücü haberi bizlerle paylaşan Sn.Savaş Manço'ya teşekkür ediyor ve tüm BarışSeverler adına merhum Oktay Kaan Manço'ya Allah'tan rahmet, kederli Manço ailesine başsağlığı diliyoruz... :(
En son Ser tarafından Cmt Ara 25, 2004 00:51 am tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM

Kullanıcı avatarı
onxGS
Profesyonel
Profesyonel

Mesajgönderen onxGS » Cum Ara 24, 2004 23:06 pm

Allah rahmet eylesin... Tüm Manço ailesinin başı sağolsun...
Galatasaray,İstanbul

Kullanıcı avatarı
ilker
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen ilker » Cmt Ara 25, 2004 14:57 pm

sevgili Savaş Ağabeyim vefat haberinizi yeni gördüm
üzüntünüzü bizlerle paylaştığınız için teşekkür eder. ve Allah geride kalanlarına ve sizlere sabırlar versin diliyorum
Allah rahmet eylesin
acınızı kalpten paylaşıyor
sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum
ilker

Misafir

Mesajgönderen Misafir » Cmt Ara 25, 2004 20:06 pm

üzgünüm
barishan(C)