Barış manço nun vefat sebebi ne ?

Tüm BarışSeverler'in kişisel tartışmalara girmeden, kurallara uymak kaydı ile yalnızca Barış Abi'miz hakkında görüşlerini ortaya koyabileceği ve değerlendirmelerini yapabileceği forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Neden Vefat Etti??

Anket Sal Ağu 31, 2004 23:27 pm tarihinde bitecek

Ani kalp krizi mi?
2
40%
Bilinmedik gizli bir hastalık mı?
3
60%

Toplam oy: 5

Anthony Burak Dursun
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Barış manço nun vefat sebebi ne ?

Mesajgönderen Anthony Burak Dursun » Cum Tem 02, 2004 23:27 pm

Barış MANÇO neden vefat etti??? Ani Kalp krizinden mi yoksa [color=blue]yoksa bilinmedik bir hastalığı mı vardı?

Misafir

Mesajgönderen Misafir » Cmt Tem 03, 2004 00:45 am

pğpğğ

GuaRDiaN
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen GuaRDiaN » Pzr Eyl 26, 2004 22:12 pm

kerim biraderin anlattıkları doğruysa sıkıntıdan gitmiş olma ihtimali daha yüksek :?
me indôme enyala ullûme

Kullanıcı avatarı
avara
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen avara » Cum Şub 25, 2005 01:58 am

Bu ne demek oluyor şimdi :?: :roll:
Leyleğin Ömrü İki Laklak, Değerler Oldu Tepetaklak!

Resim

Kullanıcı avatarı
Sari Kanarya
Yeni Üye
Yeni Üye
İletişim:

Mesajgönderen Sari Kanarya » Cmt Şub 26, 2005 00:28 am

:roll: :roll: :roll:
Azerbaycandan sevgilerle...

Kullanıcı avatarı
Marina
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Marina » Cmt Şub 26, 2005 02:55 am

bu tür insanların ölümü her zaman spekülasyona açık olmuştur. Turgut Özal'ın ölümünün üstünden yıllar geçtikten sonra da, "acaba neden öldü" diye konuşulmuştu.. hatta bir ara yanılmıyorsam kardeşi bile "abimi zehirlediler" gibi bir açıklama bile yapmıştı.. bu tür hareketleri olağanüstü gereksiz buluyorum.. ispatlamak gibi bir şansınız yoksa o zaman böyle bir konuyu hiç ileri sürmemelisiniz bence.. kesin olarak bilmiyorsanız ve hiçbir net delil de koyamıyorsanız ortaya, susun bi zahmet kardeşim!.. bari iadamlar yattıkları yerde rahat yatsınlar.. "acaba niye ölmüş? kalp krizi miymiş, başka bi sebep mi varmiş?" bize ne yaaa?!!!! böyle bi anket mi olur Allahaşkına? burada "başka bi sebepten öldü.. hatta zehirlediler onu" diye sonuç çıksa ne olacak? savcılık harekete mi geçecek?"Dur bakalım 3 - 5 Barış hayranı zehirlendi bu adam diyo" diye yeniden cesedi çıkarıp otopsi mi yapacaklar?
Arkadaşlar, yanlış yerlerdeyiz, yanlış şeyler yapıyoruz gibime geliyor.. Bakın artık Barış şarkıları ne kadar az çalıyor görmüyor musunuz? Barış'dan bahseden ne kadar az kişi kaldı farketmiyor musunuz? Bunun önüne geçmek için hareket etmemiz, Barış'ı haniyse unutmaya dünden hazır gibi görünen radyo ve tv'leri Barış isteklerimizle bombardımana tutmamız gerekmez mi*
Siz de benim gibi kafayı yemiyor musunuz, bu ülkede, sırf altında söz müzik Sezen Aksu yazıyor diye, "olağanüstü bir şarkı" diye sunulan paçavraları dinledikçe? Yemin ediyorum kahrediyorum yaa.. Arabamda sadece Barış Manço kasetleri vardır.. Hiç radyo da dinlemem.. eski ya da yeni Barış şarkılarından başka hiçbir şarkı çalamaz benim arabamda.. Dinledikçe, hiç popüler olmamış o eski şarkılarının bile "süper" denilen Sezen Aksu bestelerine en az on bin bastığını gördükçe kahrediyorum yaaa..Yayın hakları hangi menem şirkette ise ona baskı falan yapıp yeniden klip çektirtmeliyiz bu şarkılara.. sonra da her birini liste başı yapmalı ve inadına haftalarca orada tutmalıyız.. yapmamız gereken bu.. yoksa ondan öldü bundan öldü bize ne abi ya.. Adli tıp uzmanı mı var yoksa aramızda benim bilmediğim.. varsa bilgilerini gitsin savcılıkla paylaşsın abi burası yeri değil..
Kafamızı bulandırmayın, fonda gülpembe çalıyor..
Karşında saatlerce susmak istiyorum!..

Mod
Moderator
Moderator
İletişim:

Mesajgönderen Mod » Cmt Şub 26, 2005 13:25 pm

:arrow: Bu topik, üyelerimizin tepkisi üzerine Barış Abi'mize zarar verecek boyutlara ulaşmaması için kilitlenmiştir.
BARIŞ MANÇO MIX WEB TEAM