hepinize bravo!!!!!!!!!

Barış Manço'nun anısına yapılan her türlü etkinliğin konuşulacağı, planlanacağı ve tartışılacağı forumumuz.

Moderatörler: barışhayranı, Mod

Kullanıcı avatarı
erkinbaba
Yeni Üye
Yeni Üye

hepinize bravo!!!!!!!!!

Mesajgönderen erkinbaba » Prş Şub 02, 2006 13:56 pm

İşinde bırakamayacağı mesaisi okulunda sınavı evinde hastası olan yada cok uzaklarıdan kalkıp gelemeyenler sözlerimden muaftır.
amaaaa burda abi dönence klbi varmı dağlar mp3ü versen barıs manco aslandır kaplandır diyenler nerdeydi.
3000 seveninde 2500 ü yukarda saydıklarımdan olsa 500 kişi 300 kişi bile yokmu gelebilecek.
ya arkadaslar 3 kişiydik diyorum.ve bizden önce gelen yokmuş.sorduk mezarlık bekçisi amcaya arastırdık.ve mezarlığa gelirken olan özel bir kamp alanının güvenlik görevlisi abi bize dediki sabahtan beri ilk defa soran sizlersiniz.ama gelmeyenlere küfür eder gibiydi bakısları.ve bizim gelişimize gülümseyrerk şöyle bir baktı arkamızdan aferin cocuklar der gibi...
ya ailesi sevgili doğukanı batıkanı lale hanımı nerdeler????????????!!!!!!!!!!!!
kurtalan expresi nerdeler???????????
basın nerdeydi???????????
uzaktan hazır klibi yayına vermek kolay...........
nerde kardeşi?????????????
barış manco fan klüp üyeleri nerde????????????
bundan sonra diyorum haketmeyen barıs manco adını ağzına almasın sarkısını dinlemesin beles klip mp3 de aramasın...........
vefatında gelen 100 binlerin %70i gazdı.
seni unutmayacağız yazan evin duvarlarına gerçeketen unutmadınız.
yazıklar olsun.......
çamurlara bata çıka buzda elimde gitarla düşe kalka o mezarlığa gittim.ve bununla hava atmak için sölemiyorum ama övünüyorum guru duyuyoprum yine yaparım........çünkü o rahmetli o mermerlerin içindeki uzun saçlı dev adam bizi o 3 gencin dualarını şarkılarını duydu.
gerçek evlatları kimmiş anladı...
doğu batı yalan olmuş barış baba kuzeyden güneyden evlatların geldi.....

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Şub 02, 2006 15:09 pm

DELİRECEM YA HİÇ KİMSE Mİ GİTMEZ. :cinnet:

Kullanıcı avatarı
djnene
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen djnene » Prş Şub 02, 2006 19:48 pm

çok haklısın kardeşim bende gelemedim gerçi ama ben izmirdeyim ve bi türlü işlerimi ayarlamayadım maalesef... içim kan ağlıyor walla ya bu kadar olur mu ya nasıl gitmezler nasıl unutabilirler bu kadar çabuk hayret bişey... :(

Kullanıcı avatarı
erkinbaba
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen erkinbaba » Prş Şub 02, 2006 19:48 pm

malesef dostum inanılmaz geliyor değilmi kulağa.hadi bizden önce gelenler oldu biz gec gittik desen en müsait saat olan öğle namazı saatlerinde gittik.bizden önce gelen olmamış sorduk.
gidin görün mezarlık tepede kanlıcada.yokuş yukarı tabelayla gösterilen yolu çamur deryası ve ortadaq bir dozer kazmıs derin bir çukur var.
sıvadık 3 kafadar paçaları sırtımda gitar boynumda çanta bata çıka mezarlıkdada buzlarda düşe kalka gittik.
eve gdin bakın seni unutmayacağız yazmışlar.ama 7den 77ye 7. yılda 7-4=3 kişi vardı....
ne diyim bu satten sonra....!!!yazık....

Kullanıcı avatarı
djnene
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen djnene » Prş Şub 02, 2006 19:50 pm

Gerçekten çok yazık ya... ben hala inanamıyorum walla nasıl olabilir böyle bişey ya :cinnet: :(

Kullanıcı avatarı
KÜBRA_kcc
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen KÜBRA_kcc » Cum Şub 03, 2006 11:39 am

bencedee arkadaşlarr çokk yazık bizim BARIŞ MANÇO sevgisi buymuş demekk keşke dördüncü kişi olabilseydim ama ne yazıkki ne acı ki gelemedim ama inanın sizin yani o üç kişinin yanındaydım ve tabii dualarım ruhum hep BARIŞ MANÇO nun yanındaydı.İnanın söyleyecek bişey bulamıyorum tek bir şey biliyorum o da onun gibi birinin bunu haketmediği...
İSTEMEM TATSIN AŞK ACISINI
HER KİM ANARSA BARIŞ ADINI...

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cum Şub 03, 2006 22:07 pm

erkin baba çok haklısın..ben anadoludayım ve özel bi işte çalışıyorum...senelik iznimi verseler hemen istanbula gelecektim....olmadı...ama TV de bi şeyler izleyim dedim biATV dışında hiç bi kanal tek satır göstermedi :kizgin: dediğin gibi % 70 i değil %90 ı gazdı...ÜYE SAYIMIZ ARTIYOR AMA ...diye bi topik açtım aynı şeyleri bende söyledim gelen giden klip ve MP3 le ilgileniyor...bu yazışmalara gelen kaç kişi varki...BİR AVUÇ DOST...Yazık...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
vesile_87
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen vesile_87 » Cum Şub 03, 2006 23:48 pm

İstanbul'daki barışseverlere (!) yazıklar olsun. Ben Denizli'deyim gitmem mümkün değildi. İst.'da olsam muhakkak giderdim. Ben sadece Denizli'deki Barış Manço'yu anma konserine katılabildim.

Kullanıcı avatarı
ALİ ÖZMEN
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen ALİ ÖZMEN » Cmt Şub 04, 2006 02:41 am

bende izmir deyim calıstığım ve imkanların olanaksızlıgı nedeniyle istanbul a gitmem mumkun degildi. ya yazıklar olsun istanbulda olanlar nasıl olur da bir birliktelik olusturamazlar anlıyamıyorum... izmir de de hiç bir etkinlik yok malesef....
İZManço Facebook: https://www.facebook.com/groups/1406696942947567/

İZManço YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCv4fsNLzjoYE_Im_V26bEvA

İZManço İnstagram: https://instagram.com/izmanco/

Kullanıcı avatarı
avara
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye
İletişim:

Mesajgönderen avara » Cmt Şub 04, 2006 03:24 am

Bolu'dayım ve ben de çalışıyorum. Ama istesek elbette ki bişeyler yapabilirdik diyorum ama (kendimden utansam da) biliyorum ki yine lafta kalıyor işte... :(
Leyleğin Ömrü İki Laklak, Değerler Oldu Tepetaklak!

Resim

BM

Mesajgönderen BM » Cmt Şub 04, 2006 13:38 pm

İstanbul'a gelmek için, ne param var ne de vaktim.

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cmt Şub 04, 2006 15:06 pm

avara yazdı:Bolu'dayım ve ben de çalışıyorum. Ama istesek elbette ki bişeyler yapabilirdik diyorum ama (kendimden utansam da) biliyorum ki yine lafta kalıyor işte... :(
dostum istesek bi şeyler yapardık demişin...özel sektörde çalışıyorum özgürlüğüm kısıtlı..para önemli değil...borç bulur yine gelirdim...
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cmt Şub 04, 2006 15:10 pm

gökhankaraduman adlı üye bu forumuna kabir ziyareti çok önemli diye topik açmış...kadıköyden otobüs kaldırmaya çalışıyorum diye...1 şubata 5 gün kala tabi ilgi yoktu topiğe... :(
YA NASİP.....
YA KISMET.....

Doukan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Doukan » Çrş Şub 08, 2006 20:17 pm

Hepinize teşekkürler 7 yıldır bitmeyen ve hiç bitmeyecek olan sevginize arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum sürekli ölüm yıl dönümünde kabri başında bulunamayan insanlardan söz etmişsiniz ve yorumlar getirmişsiniz şunu bilmiyorsunuz ki kurtalan ekspress,barış manço dostları oğulları, eşi ve daha bir çok tanınan barış manço'nun dostları o kabrin başına yılda bir kez değil emin olun ki her ay düzenli ziyaretlerini yapıyorlar onu sadece ölüm yıl dönümünde değil her zaman hatırlayıp bizat kabri başında ziyaret ediyorlar buna emin olabilirsiniz sadece sanırım gidiş saatlerinde farklılık olduğu için karşılaşamama olabilir ayrıca her insan kabir ziyaretini kaldırabilecek yapıda değildir özellikle hayatta çok sevdiğiniz bir insanın kabrinde bulunmak ve bunu kaldırmak çok zordur lütfen buna anlayış gösterin hepinize sevgi ve selamlar bir kez daha tesekkürler sunuyorum sizlere iyi ki varsınız ama lütfen biraz anlayış gösterin ve dozunda eleştiriler yapın.

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Çrş Şub 08, 2006 21:17 pm

Doukan yazdı:Hepinize teşekkürler 7 yıldır bitmeyen ve hiç bitmeyecek olan sevginize arkadaşlar öncelikle şunu belirtmek istiyorum sürekli ölüm yıl dönümünde kabri başında bulunamayan insanlardan söz etmişsiniz ve yorumlar getirmişsiniz şunu bilmiyorsunuz ki kurtalan ekspress,barış manço dostları oğulları, eşi ve daha bir çok tanınan barış manço'nun dostları o kabrin başına yılda bir kez değil emin olun ki her ay düzenli ziyaretlerini yapıyorlar onu sadece ölüm yıl dönümünde değil her zaman hatırlayıp bizat kabri başında ziyaret ediyorlar buna emin olabilirsiniz sadece sanırım gidiş saatlerinde farklılık olduğu için karşılaşamama olabilir ayrıca her insan kabir ziyaretini kaldırabilecek yapıda değildir özellikle hayatta çok sevdiğiniz bir insanın kabrinde bulunmak ve bunu kaldırmak çok zordur lütfen buna anlayış gösterin hepinize sevgi ve selamlar bir kez daha tesekkürler sunuyorum sizlere iyi ki varsınız ama lütfen biraz anlayış gösterin ve dozunda eleştiriler yapın.

ORGANİZASYONLARI YAPMASI GEREKEN İNSANLAR HİÇBİRŞEY YAPMIYORLAR LÜTFEN ELİNİZİ BİRAZ VİCDANINIZA KOYUN :kizgin:

Doukan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Doukan » Çrş Şub 08, 2006 22:52 pm

ORGANİZASYONDAN BAHSETMİŞSİNİZ BUNLARIN HEPSİNİ AİLESİNDEN BEKLEYEMEZSİNİZ ONLAR EMİN OLUN Kİ ÜZERLERİNE DÜŞEN GÖREVLERİ YAPIYORLAR SİZ BİLİYORMUSUNUZ 7 YILDIR OĞULLARININ BELÇİKADA ANMA TÖRENLERİ DÜZENLEDİĞİNİ AMA TABİİ Kİ BU TÖRENLERDE BASIN OLMAYACAK ÇÜNKÜ ONLAR "BARIŞ MANÇO"NUN ÇOCUKLARI BASINA REKLAMA ÖNEM VERMEZLER KALDI Kİ TÜRKİYEDE BU İSİM NE KADAR REKLAM UĞRUNA KULLANILDI O ÇOCUKLAR KÜSKÜN TÜRKİYEDE MEDYAYA O BASIN DEDİKLERİNİZ DAHA ÖLÜMÜNÜN 1 YILINDA KARALAMADI MI? BU BÜYÜK İSMİ SPEKİLİASYONA DAYALI HABERLER YAPMADI MI? O KABRİN BAŞINDA ŞİMDİ OĞULLARI NASIL GELSİN ORDA MEDYA VARKEN BUNLARI DÜŞÜNÜN BİRAZ HAK VERİN AYRICA BEN HER SEYDEN HABERDAR OLUYORUM TÜRKİYENİN HER YERİNDE SADECE ŞUBAT AYINDA DEĞİL YILIN 365 GÜNÜ ANILIYOR BARIŞ MANÇO VE SARKILARI O ZAMAN BU SİTE NEDEN VAR TABİİ Kİ AİLESİNİN VE DOSTLARININ YETİŞEMEDİĞİ ORGANİZASYONLARI DÜZENLEMEK VE KATKIDA BULUNMAK İÇİN DEĞİL Mİ? O ZAMAN NEDEN BURDAYIZZ HEPİNİZE SEVGİ VE SAYGILAR....

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Çrş Şub 08, 2006 23:27 pm

YAZIK, OĞULLARI ELLERİNDEN GELENİ YAPIYOR NASIL DİYEBİLİYORSUNUZ.BELÇİKADA ANMA TÖRENİ DÜZENLEMEK Mİ ELLERİNDEN GELENİ YAPMAK .MEDYA'YA KÜS BAHANESİNİN ARKASINA SIĞINMAYALIM.BELÇİKADA Kİ BİR ANMA TÖRENİNE ZATEN TÜRK BASININ İLGİSİNİ NE KADAR BEKLİYORSUNUZ???.OĞULLARI MEDYAYA KÜS DİYE HİÇBİR ŞEY YAPMIYACAKLARSA KENDİ YANLIŞLARIDIR.ELLER KOLLAR BAĞLI SONRA AİLESİ ÜZERİNE DÜŞENİ YAPIYOR.ÖYLE İSE NE YAPTILAR BU SENE MERAK EDİYORUM SUÇU MEDYA YA ATARAK BU BAHANENİN ARKASINA SIĞINMAYALIM. :kizgin: BİZ SOMUT ADIMLAR GÖRMEK İSTİYORUZ AMA BAKTIK ZATEN 7 YILDIR HAYIR YOK.BİZDE KENDİMİZ ELİMİZEN GELENİ YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ :cinnet:

Doukan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Doukan » Prş Şub 09, 2006 00:00 am

YAA SİZ ANLAMIYORMUSUNUZ YAPILAN TÜM ORGANİZASYONLARIN İLLA Kİ MEDYAYA MI? YANSIMASI GEREKİYOR İSTEDİĞİNİZ SADECE KABİR BASINDA BATIKAN DOĞUKAN VE LALE MANÇONUN GÖRÜNTÜLERİMİ YADA DÜZENLENEN BİR ANMA KONSERİNDE AİLESİNİN GÖZ YASI DÖKMESİMİ BUNLAR MI?.....MERAK ETMEYİN SİZLER SUAN PROJELERİ GERÇEKLESEN VE DAHA DA GERÇEKLESECEK OLAN BİR ÇOK PROJE VAR BUNLAR İLLADA TELEVİZYON TELEVİZYON GEZİLİP ANLATILACAK SEYLER DEĞİL İŞTE O ZAMAN BUNLAR YAPILINCA İNSANLAR İŞTE BAKIN RANT SAĞLAMAYA BAKIYOR DİYORLAR GEÇMİŞTE YASANDIĞI GİBİ AÇEV OLAYINDAN HABERİNİZ VAR MI? YADA DEPREM TANITIM KİTAPÇIKLARINDAN GEÇMİŞTE YAPILANLARDAN MAALESEF BURDAN AİLESİNİ ELEŞTİRMEK ÇOK KOLAY YIKICI DEĞİL YAPICI OLUN BURAYI ZİYARET ETMEDİKLERİNDEN ŞİKAYET EDİYORSUNUZ BİLMEDİĞİNİZ ÇOK SEY VAR LÜTFEN YIKICI DEĞİL YAPICI OLUN EMİN OLUN Kİ SİZLERİN BİR ADIM GELMESİ MANÇO AİLESİ VE DOSTLARININ 100 ADIMI OLACAKTIR VE HEP BERABER DAHA İYİ PROJELER ÜRETİLİP HAYATA GEÇİRELECEKTİR BARIŞ MANÇO İÇİN......

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Şub 09, 2006 00:40 am

BİZE TUTMUŞSUN BİR MEDYA DİYORSUN.MEDYADA YANSIMASI MI GEREKİYOR DİYORSUN.BİZE YAPTIĞINIZ ORGANİZASYONLARDAN BAHSEDİYORSUN PEKİ BUNUN BİZLERİN NİYE HABERİ YOK.HADİ MEDYAYA KÜSLÜK VAR TAMAM AMA BU FORUMADAMI KÜSLÜK VAR BİZLER HEP BURDAYIZ BİRİ GELİP BİZİ BİLGİLENDİRDİMİ PROJELER VAR BİLMİYOSUNUZ DİYORSUN BİRİSİ GELİP BUNLARI BURDA SÖYLEDİ Mİ.TUTTURMUŞSUNUZ MEDYA DA MEDYA DİYE BAŞKA BİRŞEY BİLMİYORSUNUZ.BU ARADA GERÇEKLEŞEN BİR ÇOK PROJE VAR DEMİŞSİN BUNLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM.

Doukan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesajgönderen Doukan » Prş Şub 09, 2006 01:24 am

YAZDIKLARIMI OKUMADAN CEVAP GETİRİYORSUN BU YAPILANLARI EN ÇOK SEN BİLMELİSİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM BİR KADIKÖYLÜ OLARAK ÖYLE YAZMIŞSIN ÇÜNKÜ KADIKÖY DİYEE NEYSE SONUNDA BİRAZDA OLSA ANLAMIŞSINDIR ŞÖYLE SANIRIM ESKİ MESAJLARA BİR BAKSAN İYİ OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BEN SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM AMA MERAK ETME EN İNCE DETAYA KADAR OKUDUM TÜM MESAJLARI YAZIKLAR OLSUN DİYE YAZILAN KİŞİSEL SALDIRILARA MARUZ KALAN AİLE BİREYLERİ VAR ORTADA VE BU İNSANLARIN NE PAYLAŞMASINI BEKLERDİNİZ ONLAR ZATEN YAPILANLARI ETKİNLİKLERİ SİZLER GİBİ BARIŞ MANÇO HAYRANI OLANLARLA HEP PAYLAŞTILAR AMA TABİİ Kİ BURDA BU TÜR KİNAYELİ MESAJ ATANLARA CEVAP VERMEZLERDİ ÇÜNKÜ BU ONLARA YAKIŞMAZDI ONLAR SUSTULAR BİR SEY DEMEDİLER SÜREKLİ ÜRETİP NELER YAPABİLECEKLERİNİ DÜŞÜNDÜLER VE ELLERİNDEN GELEN HER SEYİ YAPMAYA GAYRET EDİYORLAR SUAN YURT DIŞINDADA YAPILACAK GÜZEL PROJELER VAR HEPSİ OLACAK ZAMANLA KİMSE SESSİZ KALMIYOR SADECE BAZEN ELDEKİ ŞARTLAR BUNU GEREKTİRİYOR ARKADASIM BUNLARI AZ ÇOK TAHMİN EDİN BİR ZAHMET HER ZAMAN İÇİN TABİİ Kİ BURDA PAYLAŞILACAK TÜM YAPILMAK İSTENENLER AMA BUGÜNE KADAR KAÇ KİŞİ DESTEK VERDİ MANEVİ OLARAK BURDAN YAPILANLARA SİZLER YAZMADINIZ MI? 3 KİŞİ GİTTİK KABİR ZİYARETİNE DİYEE NERDE BU SEVENLER NERDELER EVET BİR ÜYENİN DEDİĞİ GİBİ BURAYA SADECE BEDAVA MÜZİK,RESİM V.S...... İNDİRMEK İÇİN GELİYORLAR ÜYE OLUYORLAR BEN BUNU ANLADIM VE HER ZAMAN İÇİN YAPILACAKLAR VE YAPILANLAR KÜÇÜKTE OLSA BURADAN DUYRULMUŞ SEVGİLİ KADIKÖYLÜ ARKADASIM AMA İNSANLAR KAYITSIZ AMA OLSUN SİZLER BİLMESENİZDE DOĞUDA BİR ÇOK KİTAPLIĞIN BİR ÇOK MÜZİK SALONLARININ ADI BARIŞ MANÇO TAM 7 YILDAN BERİ VE HER GEÇEN GÜN ARTIYOR GÖNÜLLÜ İNSANLARIN HİÇ BİR BASIN REKLAMI YAPMADAN HER DOĞUM VE ÖLÜM YILDÖNÜMLEREİNDE HAZIRLADIKLARI BARIŞ MANÇO TAKVİMLERİ FOTOĞRAF ALBÜMLERİ ÖĞÜTLERİ KİTAPLARI O MİNİK KALPLERİN ELLERİNDE VE DUVARLARINDA BUNLAR SADECE PROJE DIŞI GELİŞENLER ŞUANDA DAHA KÜLTÜR BAKANLIĞINDA BEKLEYEN BİR SÜRÜ PROJE VAR MÜZİK OKULU PROJESİNDEN TUT GENÇLİK KAMPLARI PROJELERİNE KADAR AMA MALESEF TÜRKİYEDE NELER ZAMANINDA OLUYOR Kİ BUNLARDA PAT DİYE OLSUN AMA YİNEDE OLACAK BARIŞ MANÇO DERNEĞİNİN GERÇEKLEŞTİRDİKLERİ PROJELER VAR VE YAPMAK İSTEDİKLERİ VAR DAHA AMA BUNLAR BİRAZDA MANEVİYATTAN ÇOK MADDİYATLA OLACAK SEYLER BURADA KİM GELDİ ANMA TÖRENİNE KİM GELDİ KABRİ BASINA DEYİP YAZILAR YAZMAK YERİNE KALICI VE ÇÖZÜCÜ ÇARELER ÜRETSEK DAHA İYİ OLUR NASIL GELİR SAĞLAYIP PROJELERİ HIZLI BİR SEKİLDE HAYATA GEÇİRİRİZ TARIŞMALRI YAPSAK İYİ OLUR ONA BUNA TAŞ ATMAK YERİNE UNUTMAYIN HER SEYDEN ÖNCE VE NASIL OLURSA OLSUN ONLAR BARIŞ MANÇONUN AİLESİ.........SEVGİ VE SAYGILAR

Kullanıcı avatarı
barışhayranı
Moderator
Moderator

Mesajgönderen barışhayranı » Prş Şub 09, 2006 02:08 am

YAZDIKLARININ HEPSİNİ OKUDUM.SİTEDEKİ BÜTÜN MESAJLARIDA BİLİYORUM BU ARADA.BİZLERLEN NE ZAMAN PAYLAŞILDI BİRİNİZ GELİPTE ŞU ZAMANA KADAR BİZİ BURDAN BİLGİLENDİRDİNİZ Mİ,ÇAĞIRI YAPTINIZ MI AMA NE MUTLU Kİ SONUNDA GELMİŞSİNİZ.SİZİN BUNCA YILDIR SESSİZ KALMANIZ BİZE PEK BİR ŞEY DEMEMENİZ SAYESİNDE BU SİTEDE VE BARIŞ SEVERLERDE SİZE KARŞI TEPKİLER OLUŞTU.EN BAŞTAN BERİ BARIŞ SEVERLERLE İLETİŞİM HALİNDE OLSAYDINIZ BUGÜN BÖYLE Mİ OLURDU?SİZE BU KADAR TEPKİ OLUR MUYDU?LÜTFEN HATAYI HEP BAŞKALARINDA ARAMAYALIM.ANLAMADIĞIN BİRŞEY VAR BİZ SANA REKLAM MI YAP DİYORUZ DA OLAYA HEMEN MEDYA YI KOYUYORSUN.HER GEÇEN GÜN ARTIYOR DİYORSUN AMA MEDYA YA SAVAŞ AÇARSAN BÖYLE 2-3 PROGRAMDA 10 DK ANARLAR BARIŞ ABİMİZİ.BU ARADA BARIŞ MANÇO DERNEĞİNE GELİCEM EĞER FORUMU İYİCE GEZDİYSEN BENİM BU KONUDA AÇTIĞIM TOPİC'İ GÖREBİLİRSİN SİTESİNDE HİÇBİR GÜNCELLEME YOK MAIL ATIYORUZ CEVAP YOK.BİZE BARIŞ MANÇO DERNEĞİNİN GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİĞİ PROJELER VAR DİYORSUN.BAK GÖRDÜĞÜN GİBİ BUNDANDA HABERİMİZ YOK ÇÜNKÜ NİYE BİR SORUMLU KİŞİ GELİP BİZİ AYDINLATMIYOR BİZE HİÇBİRŞEY SÖYLEMİYOR.BİZ HİÇBİRŞEY BİLEMİYORUZ MAALESEF DEDİĞİM GİBİ BİZİ BİLGİLENDİREN BİR YETKİLİ V.B KİMSE YOK.BİZ ONA BUNA TAŞ ATMIYORUZ SİTEMİMİZİ BELİRTİRKEN DE ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR DA KALICI ÇÖZÜMLER ARAMAYA ÇALIŞIYORUZ AMA SİZİN GİBİ BİRİLERİ BİZE ŞU ZAMANA KADAR HİÇ YARDIM ETMEDİ.DEDİĞİM GİBİ BUNCA YIL SONRA BU SİTEYİ BULUP ŞİMDİ Mİ CEVAP YAZMA GEREKSİNİMİ OLDU AMA HİÇBİRŞEY İÇİN GEÇ DEĞİLDİR TAMAM.SENİNDE TAKDİR EDECEĞİN GİBİ BARIŞ ABİMİZ YERYÜZÜNE ŞU ANA KADAR GELMİŞ EN BÜYÜK SANATÇILARDAN BİRİDİR ÇOĞU SEVENİ ONDAN BAHSEDERKEN ATATÜRK GİBİ ADAMDI DER.SENİNDE DEDİĞİN GİBİ KALICI ÇÖZÜMLER GETİRMEK GEREKİYOR AMA SİZLERİNDE BARIŞSEVERLERLE BİRLEŞMESİ İLE BUNLAR OLMASI GEREKLİ.BİR MÜZE MESELESİ VAR MESELA MODA'DAKİ EVİN DURUMUNU ŞUAN NET OLARAK BİLMİYORUM AMA ORASI ÖYLECE YANLIZLIĞA TERKEDİLMİŞ O EV SANKİ AĞLIYOR.BU İŞİN ÇÖZÜME KAVUŞMASI GEREKMEZ Mİ ORANIN BARIŞ ABİMİZİN DE İSTEKLERİNDEN BİRİ OLAN BÜYÜDÜĞÜ EV OLAN ORANIN BİR MÜZE HALİNE GETİRİLMESİ GEREKMEZ Mİ?BİZ BURADA KONUŞUYORUZ AMA KENDİ KENDİMİZE DÖNÜP DURUYORUZ VE YİNE AYNI NOKTAYA GELİYORUZ NEDENİ ÇÜNKÜ DEDİĞİM GİBİ NEYİN NE OLDUĞUNU BİLEMİYORUZ KİMSE BİZE BİRŞEY SÖYLEMİYOR UMARIM BUNDAN SONRA BİRLİKTE HARAKET EDİLİR:!:

Kullanıcı avatarı
kadir 2023
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen kadir 2023 » Cmt Şub 11, 2006 22:49 pm

MEDYA VASITASIYLA İNSANLAR HABERDAR EDİLMESSE KİM NERDEN BİLECEK...BEN 5 ŞUBATTAKİ TÖRENİ 6 7 ŞUBATTA GAZETELERDEN OKUDUM
YA NASİP.....
YA KISMET.....

altungokce
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: hepinize bravo!!!!!!!!!

Mesajgönderen altungokce » Prş Eki 19, 2006 20:49 pm

Sevgili kardesim,
Ben yeni uye oldum. Tam 12 yil amerikada yasadim, 2 ay once Turkiye'ye donus yaptim. 7 ay once bir ayligina buraya geldigimde, Baris Manco'mun mezarina gittim, ve cok cok agladim mezari basinda... Herkeze gittigimi soyledigimde ise kimse beni umursamadi, dinlemek bile istemedi. Neden? Neden insanlar ilgilenmek istemiyorlar? O muhtesem bir efsane, olumsuz Ata'miz, Turk'un Basbugu Baris Manco'muz bunu mu hakketti?
Ben bu kez mezarina gidemedim, ama yakinda gidecegim. Herkez bana deli diyor, kim ne derse desin, hepsi cehenneme gitsin! :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi: :gozyasi:

erkinbaba yazdı:İşinde bırakamayacağı mesaisi okulunda sınavı evinde hastası olan yada cok uzaklarıdan kalkıp gelemeyenler sözlerimden muaftır.
amaaaa burda abi dönence klbi varmı dağlar mp3ü versen barıs manco aslandır kaplandır diyenler nerdeydi.
3000 seveninde 2500 ü yukarda saydıklarımdan olsa 500 kişi 300 kişi bile yokmu gelebilecek.
ya arkadaslar 3 kişiydik diyorum.ve bizden önce gelen yokmuş.sorduk mezarlık bekçisi amcaya arastırdık.ve mezarlığa gelirken olan özel bir kamp alanının güvenlik görevlisi abi bize dediki sabahtan beri ilk defa soran sizlersiniz.ama gelmeyenlere küfür eder gibiydi bakısları.ve bizim gelişimize gülümseyrerk şöyle bir baktı arkamızdan aferin cocuklar der gibi...
ya ailesi sevgili doğukanı batıkanı lale hanımı nerdeler????????????!!!!!!!!!!!!
kurtalan expresi nerdeler???????????
basın nerdeydi???????????
uzaktan hazır klibi yayına vermek kolay...........
nerde kardeşi?????????????
barış manco fan klüp üyeleri nerde????????????
bundan sonra diyorum haketmeyen barıs manco adını ağzına almasın sarkısını dinlemesin beles klip mp3 de aramasın...........
vefatında gelen 100 binlerin %70i gazdı.
seni unutmayacağız yazan evin duvarlarına gerçeketen unutmadınız.
yazıklar olsun.......
çamurlara bata çıka buzda elimde gitarla düşe kalka o mezarlığa gittim.ve bununla hava atmak için sölemiyorum ama övünüyorum guru duyuyoprum yine yaparım........çünkü o rahmetli o mermerlerin içindeki uzun saçlı dev adam bizi o 3 gencin dualarını şarkılarını duydu.
gerçek evlatları kimmiş anladı...
doğu batı yalan olmuş barış baba kuzeyden güneyden evlatların geldi.....

Kullanıcı avatarı
baris_onsel
Demirbaş Üye
Demirbaş Üye

Mesajgönderen baris_onsel » Çrş Kas 01, 2006 15:55 pm

hayatta en çok gitmek istedigim 2 yer vardı imkanımız el verdikçe:
1.si Anıtkabir.Çok şükür ailemin durumu oldu ve okulu ve sınavı asmak zorunda kaldıysam da ilk defa hayatımda geçen sene 10 kasımda Mustafa Kemal Atatürk'ü mezarı başında anmak nasib oldu.
2.si ise..hhhhhhhh :( ..
Rahmetli Barış Manço'yu görmekti.Ama olmadı.Zaman çaldı bizden O'nu...
Mezarını ziyaret etmeyi çok istedim,üniversite masrafları falan derken imkanım olmadı...Ama bir gün mutlaka gelecem ve bu gelişim de son gelişim olmayacak......(elbette amaç bahane üretmek değil öyle degil mi...ama kişi yazınca yalancı bir rahatlama hissediyor.taa ki özledigi kişi aklına gelene kadar)...Allah bir kez daha Rahmet Eylesin
-------------------------------------------------------------------------------------
BEN NASIL UNUTURUM SENİ CAN BEDENDEN ÇIKMAYINCA..

Prowl84
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesajgönderen Prowl84 » Cmt Kas 04, 2006 01:15 am

bildigim kadarıyla mezarı basına 1 subat günü deilde 1-2 gün sonra gidildi.söylenenlerin cogu dogru ama savas manco,ogulları,kurtalan ekspress gibi yakın cevresinin mezarı basında bulunmadıgı dogru degil